На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 724
Перегляди: 4587923

Токмацька технічна школа ТСО України

Токмацька технічна школа ТСО України – є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня. Була заснована 22 серпня 1960 року, як Токмацька автомобільна школа ДТСААФ, в завдання якої входило: підготовка водіїв для Збройних Сил та народного господарства. В 1971 році був збудований типовий трьох поверховий навчальний корпус, а також одноповерховий лабораторний корпус. В цих приміщеннях розташовано та обладнано 6 кабінетів для теоретичного навчання та дві лабораторії з вивчення будови транспортних засобів та їх технічного обслуговування. Школа має ще окрему будівлю в центрі міста, де обладнаний суміщений клас для підготовки водіїв категорії «В».

Токмацька технічна школа ТСО України

В 1974 році школі було змінено назву на технічну, у зв’язку з тим, що школа почала підготовку механіків-водіїв тягача МТ-ЛБ для Збройних Сил, а також продовжувала підготовку водіїв різних категорій для народного господарства. У 2009 році школа припинила підготовку водіїв для Збройних Сил і займається виключно підготовкою водіїв для потреб народного господарства.

Постановою Бюро президіуму ЦК ДТСААФ від 13.02.1981р. протокол №6 технічній школі було присвоєно звання «зразкова». Директор Токмацької Технічної Школи Сидоренко І.О. почесний член Запорізької обласної організації ТСОУ понад 22 роки віддав роботі оборонному товариству. У цей період Технічна школа підготувала багато фахівців високого рівня та неодноразово була нагороджена відзнаками та почесними грамотами. Іван Олександрович Сидоренко як почесний громадянин Токмацького району та небайдужа людина після виходу на заслужений відпочинок, багато років вів активну роботу з військово-патріотичного виховання молоді, був ініціатором багатьох позитивних змін в громадській діяльності міста та району.

Школа належить Товариству сприяння Обороні України, що є всеукраїнським громадським добровільним, оборонно-патріотичним і спортивно-технічним об”єднанням громадян. І це закладено в основу Статуту ТСОУ. Всю свою роботу організація Товариства будує на основі поваги до особистої думки і гідності кожного члена Товариства.

В Токмацькій технічній школі ТСОУ є всі можливості щодо надання освітніх послуг:

  • сучасні обладнанні, і в достатній кількості, кабінети для теоретичного навчання;
  • лабораторії для лабораторно-практичних робіт;
  • автодром, площею 2,07га, обладнаний всіма елементами для відпрацювання вправ початкового навчання водінню автомобілів;
  • майданчик з твердим покриттям, площею 1500м., обладнаний всіма елементами для відпрацювання вправ по водінню мотоциклів та мопедів.
  • Школа має в достатній кількості необхідну автомобільну та мото техніку.

У школі працюють 7 викладачів та 12 інструкторів з індивідуального навчання водінню. Викладачі предметів мають освіту, що відповідає профілю підготовки. Інструктори з індивідуального навчання водінню мають стаж роботи за професією водія автотранспортних засобів не менше 3 років, спеціальну підготовку за встановленою програмою, позитивні висновки за всіма параметрами професійного добору.

            Навчальні дисципліни, що викладаються за професіями в повній мірі забезпечені навчально-методичними розробками.

Загальне управління та контроль навчально-методичного забезпечення підготовки робітників здійснюється керівником школи Віталієм Майбородою.

            В плані підготовки кадрів школа плідно працює із Токмацьким центром занятості та управлінням праці і соціального захисту населення Токмацької міської ради, Токмацької та Чернігівської районної держадміністрації, особливо коли йдеться про учасників антитерористичної операції.

Керівництвом нашої організації, приймаючи до уваги ситуацію, що склалася в країні – проведення АТО, розуміючи важливість підтримки наших Збройних Сил, був складений план взаємодії оборонців з Токмацьким комісаріатом на період надання мобілізаційних ресурсів.

Підготовлені та передані вантажні бортові автомобілі для Збройних Сил України. Брали активну участь в волонтерстві.

Справжньою скарбницею є здобутки Токмацької міжрайонної організації у героїко-

патріотичному вихованні підростаючого покоління.

У тісній співпраці з органами влади, молодіжними, ветеранськими та громадськими організаціями стало доброю традицією проведення місячників та тижнів військово-патріотичної роботи. Багато уваги приділяємо заходам приуроченим до державних свят. Це, зокрема, військово-спортивна патріотична гра Сокіл «Джура», по закінченню якої невід’ємною частиною цього конкурсу є козацький куліш.

В наш нелегкий час все гострішими стають питання духовного і фізичного стану населення, особливо молодого покоління. В їх вирішенні важливу роль відіграють фізична культура і спорт, розвиток яких є одним із основних завдань статутної діяльності Товариства.

Підтримуємо спортивні секції та клуби:

  • радіоспорт –радіоклуб «Сармат»
  • автомодельний спорт –гурток «Автотрасове моделювання»
  • стрілковий спорт - гурток стрілків
  • військово-патріотична підготовка - клуб «Майбутній воїн».

Досить поширеними у нас є автопробіги по місцях бойової слави Токмачини.

Ми чудово розуміємо, що будь-яка держава сильна насамперед патріотично налаштованими громадянами. І наш обов’язок усіляко їй у цьому допомагати, використовуючи усі наявні резерви.

Враховуючи вищевикладене, ми впевнені, що наша організація буде і надалі сумлінно виконувати усі статутні завдання Товариства сприяння обороні України. При цьому до розв’язання багатьох нагальних завдань, які стоять перед нами будемо підходити більш виважено, більш творчо.

bwd  Лист 1/2  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.