На сайті 190 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 721
Перегляди: 4501065

Ловиться рибка на Запоріжжі…

Нещодавно Запорізька обласна федерація підводного полювання, дайвінгу і рибальства, з якою ми дружимо вже сім років, за нашої підтримки провела відкритий чемпіонат. На цей захід прибули підводні мисливці не тільки із Запоріжжя, а і з Дніпра, Маріуполя, Бердянська, Донецька. А у особистому заліку виступив гість із Ялти.

Всього на п’яти годинну охоту в річці Дніпро вийшов 81 учасник змагань. Не всім вдалося вполювати рибу, але чверть учасників повернулися з трофеями. Поталанило запоріжцю Віктору Комко, який добув щуку вагою 6745 грам.

Наш активіст, віце-президент федерації Геннадій Ушаков розказав, що спільний улов учасників склав 96кг 195г. Половину підводні мисливці традиційно віддають дитячому будинку на Великому Лузі.

В особистому заліку перше і друге місце здобули запоріжці Олексій Заславець і Дмитро Левицький, на третьому місці гість з Дніпра Роман Федаш.

Переможці змагань отримали Грамоти, дипломи, медалі, цінні подарунки, а потім ласували юшкою та гречаною кашею, звареними на польовій кухні обласної організації.

А допомагали в проведенні змагань працівники апарату Правління Василь Лавренюк, Сергій Мастега і Олександр Мороз.

bwd  Лист 1/2  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.