На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 721
Перегляди: 4501091

Наші друзі – кращі!!!

Нарешті трошки вчухли емоції з Кубку ГО "ТСО України" і тепер хочеться поділитися своїми враженнями.

Радість від зустрічі з однодумцями і друзями з інших міст. Нові знайомства. Здорова спортивна конкуренція. Змагалися17 провідників по програмі Загальний Курс Дресирування, 22 - по програмі Захисна собака (базис), 9 - по програмі Захисна Собака.

Дуже приємно було бачити таку кількість учасників змагань не тільки з Києва та області, також і нашу команду із Запоріжжя, Черкас, Кропивницького та Рівне. Було мега круто!

Усі у захваті від команди Запоріжжя. Як ці тендітні дівчатка прекрасно співпрацюють з величезними німецькими вівчарками. А ми всі знаємо, як цього непросто досягти!

Виступи провідників з Рівно, Кропивницького, Черкас також були неймовірні. Програма Загальний Курс Дресирування( адаптована) одна з найскладніших:

перевіряються 10 комплексів навиків, досить складний маршрут. Всі провідники та їх улюбленці пройшли з честю ці випробування на майстерність і силу волі. В кожній з команд були особливі виступи, які вразили мене. Біглі, спанієль, дворянські породи- всі службові собаки. Звичайно було хвилювання та відсутність досвіду, проте організатори провели змагання на вищому рівні.

Велика вдячність організаторам змагань - ГО "ТСО України", заступнику Голови Титенок Надії Мустафаївні, керівнику Центрального клубу собаківництва ТСОУ Іваховій І.В., інструктору-дресирувальнику ГО " ТСО України" Федосенко І.В. та всім причетним до цього кінологічного свята за прекрасну організацію заходу, дружню атмосферу, доброзичливість, смачний призовий фонд (вже спробували) та дуже гарні кубки (ми з Ірханом, таки вибороли парочку)!

Окрема подяка суддям змагань - Михайлову Є.В. та Стрельченко Н.А. за об'єктивне та професійне суддівство, коментарі та поради.

Велика подяка за чудову роботу фігурантам змагань Кюрчеву О., Кузьменку С. та Долженку А. Вони були неперевершені. Професіонали з великої літери.

Дякуємо усім!

bwd  Лист 1/6  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.