На сайті 216 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 721
Перегляди: 4501043

Навчально-методичні збори ТСО України

Згідно перспективного плану основних напрямків діяльності на 2018 рік, 28-29 листопада на базі Житомирської автомобільної школи, представники Запорізької Обласної Організації Товариства Сприяння Оборони України прийняли участь у дводенних навчально-методичних зборах з директорами навчальних закладів Товариства сприяння обороні України.

Відкрив навчально-методичні збори голова ГО Товариства сприяння обороні України Сергій Мефодійович Кошин. В своєму вітанні голова Товариства наголосив, на статутних обов’язках керівників підрозділів ТСОУ особливо, в цей складний період для Держави. Також присутніх привітав голова Житомирської обласної організації Михайло Олександрович Ніколусь. Він надав керівникам інформацію про діяльність Житомирської ОО ТСОУ та діяльність її підпорядкованих навчальних закладів.

Делегати ЗОО ТСОУ Токар С.М., Кириченко Ю.В., Зубов Б.Б., та Яковенко Д.О. на протязі двох днів, а також майже 50 директорів автошкіл з усієї України мали можливість отримувати відповіді на різні хвилюючи питання, слухали інформацію о нових вимогах законодавства та оподаткування своєї діяльності. Слухали доповіді працівників апарату правління ГО ТСО України: про порядок обліку і використання будівель, майнових комплексів та земельних ділянок НЗ ТСОУ; про порядок обліку та експлуатації техніки в навчальному закладі, про нормативно-правові акти та інші керівні документи що регламентують діяльність навчальних закладів ТСОУ; основи бухгалтерського обліку та оподаткування діяльності НЗ ТСОУ; раціональне використання отриманих доходів на придбання та оновлення матеріально-технічної бази, фінансове заохочення працівників.

Викладачі Житомирської АШ продемонстрували сучасні системи для викладання профільних предметів, матеріально-технічну базу в навчальних класах. Також гості ознайомились із навчальною технікою, облаштуванням автотранспортного парку Житомирської автомобільної школи.

Приємною несподіванкою було відвідування усіма учасниками зборів, музею космонавтики ім. С.П. Корольова де працівники музею влаштували дуже цікаву екскурсію.

Делегація від Запорізької області висловлює щиру подяку організаторам, з побажанням і надалі проводити навчально-методичні збори. Впевнені що проведення таких заходів, стимулює керівників підвищувати свою працездатність та дає можливість рівнятись на кращі організації Товариства сприяння обороні України.

bwd  Лист 1/2  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.