На сайті 167 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 721
Перегляди: 4501087

У Запоріжжі відбулася конференція радіоаматорів Запорізької області

Шановні колеги! З радістю повідомляємо, що 19 січня 2019 року в Запоріжжі відбулися чергові звітні збори Запорізького обласного радіоклубу ТСОУ як відокремленого підрозділу ГО «Ліга радіоаматорів України». Вже традиційно вони проходили в затишній лекційній залі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та зібрали представників Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Полог, Дніпрорудного, Гуляйпілля, Василівки, Михайлівки та Токмака.

Керівник організації Олег Лижник (UT3QZ) розповів про діяльність організації Особливо були відзначені дні активності, що проводилися в часі Дня пам`яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом (EM73Q), а також на відзнаку 25-річчя створення Національного заповідника «Хортиця» (EM25QFF). Обидва заходи координував начальник колективної радіостанції Запорізького обласного радіоклубу ТСОУ Микола Папіровський (UR6QV).

Окрема подія - відзначення радіоаматорами Запоріжжя 85-річного ювілею металургійного комбінату «Запоріжсталь». Як повідомив координатор заходу Олексій Герман (US8QQ), проведено 6000 QSO більше ніж зі 100 країнами та територіями світу. Якісними електронними дипломами нагороджено 235 радіоаматорів з 27 країн.

Микола Папіровський підкреслив –«. Приємно відзначити, що в нас з’явилося вісімнадцять нових, перспективних радіоаматорів, позивні яких ми вже чуємо в ефірі! Збільшення кількості молодих радіоаматорів в Запоріжжі стало можливим завдяки регулярним зустрічам у Запорізькому радіоклубі.

Варто зазначити, що більш ніж 120 радіоаматорів отримали Подяки за особистий вклад у розвиток Запорізького радіоклубу.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Запорізького обласного Товариства сприяння обороні України – Ігорю Павлєю та Василю Лавренюку, керівнику Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ользі Волковій, Марині Веселовій-Сотник та Дарині Буша, за допомогу в організації проведення заходу»

Керівництво ЗОО ТСОУ також сподівається на подальшу спільну та плідну роботу з розвитку радіоспорту в усіх організаціях ТСОУ області.

Завжди раді Вас бачити! До нових зустрічей - у Запорізькому радіоклубі.

73 de UT3QZ, UR5QW, UR6QV / UR4QZZ Team

bwd  Лист 1/2  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.