На сайті один гість та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 714
Перегляди: 4281164

Команда Запорізького радіоклубу достойно виступила у Чемпіонатах України у лютому 2019 року

Підведені остаточні підсумки Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ, що відбулися на початку цього року. Команда Запорізького радіоклубу успішно виступила у всіх трьох турах змагань. Запорізька область у командній першості стала переможцем у RTTYтурі. Щиро вітаємо наших спортсменів: О.Буданова UV5QQ з виконанням нормативу Майстера спорту України, В.Лагоду UX7QV з виконанням нормативу Кандидата в майстри спорту України, а також Сніжану Чернявську UR3QSW з виконанням нормативу 1-го спортивного розряду! Також ми вітаємо Сніжану зі впевненою перемогою в особистій першості серед жінок (один оператор – діапазон 80м CW).

Як зазначив головний суддя змагань, суддя національної категорії Андрій Моховіков UT5NM, Чемпионати України з радіозв’язку на КХ стали більш динамічними та цікавішими, приваблюють все більшу кількість молоді, дозволяють досвідченим спортсменам відпрацьовувати свою майстерність, використовуючи прогресивні технології.

Команда радіоклубу висловлює персональну подяку голові Запорізької обласної організації ТСОУ І.В.Павлею та керівнику відділу МТОіС В.С.Лавренюку!

Сніжана Чернявська UR3QSW

(на фото – Сніжана Чернявська UR3QSW)

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.