Сейчас 338 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 707
Посещений: 4020675

Команда Запорізького радіоклубу достойно виступила у Чемпіонатах України у лютому 2019 року

Підведені остаточні підсумки Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ, що відбулися на початку цього року. Команда Запорізького радіоклубу успішно виступила у всіх трьох турах змагань. Запорізька область у командній першості стала переможцем у RTTYтурі. Щиро вітаємо наших спортсменів: О.Буданова UV5QQ з виконанням нормативу Майстера спорту України, В.Лагоду UX7QV з виконанням нормативу Кандидата в майстри спорту України, а також Сніжану Чернявську UR3QSW з виконанням нормативу 1-го спортивного розряду! Також ми вітаємо Сніжану зі впевненою перемогою в особистій першості серед жінок (один оператор – діапазон 80м CW).

Як зазначив головний суддя змагань, суддя національної категорії Андрій Моховіков UT5NM, Чемпионати України з радіозв’язку на КХ стали більш динамічними та цікавішими, приваблюють все більшу кількість молоді, дозволяють досвідченим спортсменам відпрацьовувати свою майстерність, використовуючи прогресивні технології.

Команда радіоклубу висловлює персональну подяку голові Запорізької обласної організації ТСОУ І.В.Павлею та керівнику відділу МТОіС В.С.Лавренюку!

Сніжана Чернявська UR3QSW

(на фото – Сніжана Чернявська UR3QSW)

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.