Сейчас 38 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 707
Посещений: 4077146

Звітують оборонці Запоріжжя

3 березня провела Загальні Збори Запорізька обласна організація ТСО України. В них взяли участь Заступник Голови ТСО України Олександр Конончук, член Правління Андрій Чечель, голова ЗОО НСЖУ Наталя Кузьменко, голова ГО Запорізька Скеля Олександр Онищенко, помічник обласного військового комісара Андрій Якунін, голови районних організацій, директора шкіл та клубів. Голова обласного осередку Ігор Павлей звітував про роботу організації за 2014 -2019 роки. Було заслухано звіт голови ревізійної комісії. Олександр Конончук привітав учасників зборів та окреслив вимоги сьогодення до роботи оборонців та напрямки роботи на майбутнє.

Конференция 2020

Андрій Якунін зазначив, що в Запорізькому осередку ТСО України працюють справжні патріоти, які роблять значний внесок у військову підготовку підростаючого покоління, виховання молоді в дусі служіння Батьківщині. Він висловив впевненість, підкресливши, що подальша співпраця військових та оборонців буде всіляко сприяти розвитку ТСО України. Також подякував ЗОО ТСОУ за всебічну допомогу фронту та проведення волонтерських заходів і висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Всі виступаючі на зборах визнали роботу Правління задовільною. Учасники засідання обрали новий склад Правління, Контрольно-ревізійній комісії та делегатів на Загальні збори ГО ТСО України. На засіданні Правління, одноголосно обрали головою ГО ЗОО ТСО України Ігоря Володимировича Павлея.

Наприкінці Загальних Зборі усі присутні поздоровили Василя Самійловича Лавренюка, який віддав багато років ТСОУ, з 70-ти річчям та вручили цінні подарунки та грамоту.

bwd  Лист 1/5  fwd

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.