На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 724
Перегляди: 4619831

Про нас

Запорізька обласна організація ТСОУ (колишнє ДОСААФ) була створена в жовтні 1939 року. Вона є складовою частиною Товариства сприяння обороні України, наступника ДОСААФ, всеукраїнського громадського добровільного оборонно-патріотичного і спортивно-технічного об'єднання громадян, яке відзначило у 2007 році своє 80-річчя і об'єднує близько 4 млн. членів ТСОУ.

Станом на 01.06.2010р. в її рядах на обліку понад 50 000 членів Товариства.

Наші основні завдання:

 • патріотичне виховання членів Товариства, пропаганда серед населення області положень Конституції України та Законів України про оборону країни;
 • підготовка фахівців для Збройних Сил України, інших військових формувань, кадрів масових технічних професій для народного господарства;
 • розвиток спортивно-технічних і прикладних видів спорту.

Запорізька обласна організація ТСОУ будується за виробничо-територіальною ознакою.

В її складі 436 первинних організацій, об'єднаних в 17 районних, 1 міжрайонну і 2 міських організації.

При районних і рівних їм організаціях працюють 17 спортивно-технічних клубів (в більшості районів області) і 7 автотехнічних шкіл (Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Токмак, Орєхов, Кам'янка-Дніпровська).

У штаті організацій ТСОУ області працює 346 чоловік, які забезпечують виконання статутних завдань Товариства.

В її складі 436 первинних організацій, об'єднаних в 17 районних, 1 міжрайонну і 2 міських організації.

Велику роботу по військово-патріотичному вихованню населення області веде громадський актив - понад 500 членів обласного, районних та міських комітетів ТСОУ. 39 клубів «Майбутній воїн» готують молодь до служби в Армії.

Спортивно-технічні клуби і школи цілий рік ведуть підготовку кадрів масових технічних професій. У цьому процесі беруть участь 126 викладачів і майстрів виробничого навчання.
У штаті організацій ТСОУ області працює 346 чоловік, які забезпечують виконання статутних завдань Товариства.

Щорічно готується близько 7,5 тисяч фахівців для Збройних Сил України та кадрів робітничих професій, які в період навчання отримують не тільки технічні знання, а й проходять школу патріотичного виховання.

При спортивно-технічних клубах працюють 324 спортивних секції, в яких займаються понад 5 тис. Юнаків і дівчат.

Основними технічними видами спорту є:

 • Стрільба кульова з пневматичного та малокаліберної зброї;
 • спортивне радіооріентірованіе і радіопеленгація;
 • автоспорт (легкові автомобілі, баггі, контактний автокросс);
 • картинг;
 • радіоспорт (зв'язок на КХ і УКХ);
 • авто- і авіамодельний спорт;
 • підводний спорт;
 • фігурне водіння мотоциклів і скутерів;
 • пейнтбол та страйкбол;
 • військово-прикладне багатоборство.

Спортивна робота є однією з основних і обов'язкових видів діяльності ТСОУ. Виконуючи статутні вимоги, Запорізька ГО ТСОУ за останні роки підвищила рівень спортивної роботи і піднялася з останнього 10-го місця на 5-е в своїй групі і в Україні.

Ми залучили до своїх лав перспективних спортсменів і результати стали досить вагомими. Так в змаганнях по радіопеленгації і радіооріентірованію Колесніков Юрій і Зеленський Сергій стали не тільки багаторазовими чемпіонами України (14 разів), але і увійшли до складу збірної України, взяли участь в Чемпіонатах Європи та Світу, зайнявши в 2007-2009 роках перші-треті місця в цих змаганнях і виконавши норматив «Майстер спорту міжнародного класу».

Допомагаємо ми і збірній команді з підводного спорту і плавання в ластах. Наша спортсменка Яна Лазебрій в серпні 2009 року на Чемпіонаті світу в Санкт-Петербурзі в холодних водах Фінської затоки виграла дві дистанції і стала дворазовим Чемпіоном світу і Заслуженим майстром спорту України.

У дуже популярному в області, Україні та Європі виді автоспорту - автокросі наші спортсмени традиційно виходять переможцями. У 2009 році дві команди з автокросу (легкові автомобілі та баггі) зайняли два третіх місця на Чемпіонаті України. Кращими кросменами є Дарієнко А., Крутенко А., Куліш А.

Родзинкою запорізького автоспорту став один з видів автокросу - Перегони на виживання, ініціатором якого і активним учасником є ​​директор Запорізької ОТШ Сергій Тимошов.

У всіх організаціях ТСОУ області регулярно проводяться змагання зі стрільби, фігурного водіння автомобілів і мотоциклів, військово-прикладного багатоборства.

Загальні витрати обласної організації на спорт зросли з 47 000грн в 2005 році до 115 000грн в 2009 році.

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.