Сейчас 15 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 705
Посещений: 3968589

Зі святом вас, автомобілісти!!!

Шановні колеги, друзі, товариші!

Останнім часом в Україні знову загострилося питання, яке періодично виникає у суспільстві: яка ж головна біда у нас – дурні чи дороги?
С Днем автомобилиста 2017!
З дорогами потихеньку розбирається уряд, але незважаючи на певні зусилля, кількість «убитих» доріг ще достатньо велика. Але це технічна сторона справи.
З дурнями складніше! Певна частина їх їздить на автомобілях. Різних по ціні і якості, маленьких і великих.
Значна кількість цих водіїв автомобілів чула, що Правила дорожнього руху написані кров’ю учасників ДТП чоловічої і жіночої статі, з клепками в голові чи зовсім без клепок. Але кількість дорожніх пригод зростає!!! Мажори, п’яниці, неадекватні люди сідають за кермо і сіють навколо себе смерть.
Це відбувається і з-за того, що сотні фірмочок без професійних викладачів та матеріальної бази і навіть просто за гроші роздають права водіїв направо і наліво, а силові структури безпорадно фіксують кількість ДТП.
Значна частина водіїв проходить підготовку в учбових закладах нашого Товариства. Саме від майстерності, вимогливості та професійного рівня інструкторів і викладачів наших шкіл і СТК залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.
Звичайно, в душу кожного не зазирнеш! Але ми бажаємо вам усім, щоб із ваших рук виходило якнайбільше адекватних, справді професійних водіїв автомобільного транспорту!
А ще ми бажаємо вам щастя, добробуту, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи. Хай дорога буде легкою, автомобіль-справним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

Ще раз вас зі святом!!!

ВАШІ ЗАПОРІЖЦІ.

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.