На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 714
Перегляди: 4281090

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі, товариші!!!

Все таки простіше жили запорожці часів кошового отамана Івана Сірка, коли у відомому листі турецькому султану писали: "Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць у небі, год у книзі, а день такий у нас, як і у вас, поцілуй за те ось куди нас!" Веселі були хлопці і знали що робити...

З новим 2019 роком від Запорізької ОО ТСОУ!!!

Тепер же у нас сила-силенна календарів на всякий смак. Тут тобі юліанський і григоріанський, що дає змогу святкувати народження Христа двічі. Тут же китайський з японським, де ми слідкуємо за тваринами зовсім іншого бога і життєвої філософії. А ще авестійський, зороастрійський, друїдів… Навіщо? Мабуть комусь все це потрібно?!

2018 рік був роком Собаки. В Україні собака завжди сприймалася твариною з мультфільму "Жив-був пес". Символічна східна Собака, дякуючи астрологам, нумерологам, психологам і т.д., мабуть таки впливала на долі людей, бо життя для більшості з них стало більш собачим.

Для нас позитивним цей рік був тому, що нарешті собаківництво в Товаристві стало вперше за багато років складовою частиною статутної діяльності і в цьому є певна заслуга і нашого Запорізького клубу.

У 2019 році нас жде рік Жовтої Земляної Свині чи Кабана. Гороскопи говорять, що в цьому році будуть серйозні зміни в житті українців, але спілкування, робота на своє благо і терпіння дасть позитивний результат.

Тому ми хочемо побажати вам всім міцного козацького здоров’я, сімейного благополуччя, творчої наснаги в роботі, а головне, миру на нашій землі! А ще не свинячити навкруги і не відноситися одне до одного по свинські...

І тоді ніякі Свині нам не страшні! Хай ця мелодія про трьох веселих поросят дарує вам веселий настрій на весь 2019 рік! Зі святами!!! Хай ЩАСТИТЬ!!!

Ваші нащадки запорожців.

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.