Сейчас 112 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 707
Посещений: 4023950

Місячник ВПР – завершено

Незважаючи на економічні негаразди, в Запорізькій області більшість організацій ТСО України провели місячник військово-патріотичної роботи, присвячений 71-й річниці Перемоги, на належному рівні.

Як завжди, попереду Михайлівська районна організація на чолі з Миколою Шеховцовим. Вони і з ветеранами поспілкувалися, і могили воїнів прибрали, і стрільби провели, і автопробіг організували, і в районному святі Перемоги прийняли участь.

bwd  Лист 1/2  fwd

В святковий день прийняли участь у заходах і члени Оріхівської районної організації (голова Сергій Жир).

bwd  Лист 1/2  fwd

Вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді в ході місячника зробила первинна організація «Співуча ескадрилья» під керівництвом полковника Геннадія Чернова. Вони обходили і об’їздили не тільки загальноосвітні школи обласного центру, а і школи Запорізького та Вільнянського районів.

А в День Перемоги зранку вони разом з головою обласної державної адміністрації Костянтином Брилем поздоровили останнього в Запоріжжі Героя Радянського Союзу генерал-майора Петра Рубанова, якому прислав поздоровлення з Днем Перемоги Президент України.

Потім таким же чином був поздоровлений генерал Анатолій Король.

А згодом «Співуча ескадрилья» прийняла участь у святкових заходах в Парку Перемоги, де разом з ними улюблені пісні років війни співали всі присутні.

bwd  Лист 1/4  fwd

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.