Сейчас 13 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 705
Посещений: 3968601

Допомагаємо силовикам

17 липня 2017 року у залі засідань Запорізької обласної організації ТСО України відбулася урочиста церемонія передачі щенят німецьких вівчарок робочих ліній кінологам Національної гвардії України від Запорізького клубу собаківництва ТСОУ.

 Директор клубу Євген Михайлов разом із заступником голови обласної організації Юрієм Шатало та начальником відділу МТЗ і спорту Василем Лавренюком передали щенят «Джигу» і «Деріс» начальнику кінологічної служби підрозділу Національної гвардії в Запоріжжі майору Вадиму Біляку та кінологам Євгенію Кяшко і Віталію Деревянко.

Ініціатором цього заходу виступив Євген Михайлов. І це не перша акція клубу. Клуб передавав молодих вівчарок для служби в поліцію, пенітенціарну службу, прикордонникам, митникам.

Собаки передаються з умовою, що кінологи будуть надавати клубу інформацію з фото та відео, де і як служать наші собаки, на чому спеціалізуються, що позитивного чи негативного відбулося під час їх підготовки. І якщо дійсно собаки того варті, то на місцях і заводчики, і клуби будуть задоволені своїм практичним і робочим розведенням.

Запорізький клуб пропонує всім клубам собаківництва незалежно від їх належності до КСУ, ЦКВНОУ, ТСОУ, ККУ і т.д. приєднатися до такої акції і на місцях надавати практичну допомогу силовим підрозділам України.

bwd  Лист 1/2  fwd

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.