Сейчас 35 гостей и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 705
Посещений: 3968564

Продовжуємо допомагати силовикам

30 серпня 2017 року в черговий раз відбулася традиційна для Запорізького клубу собаківництва ТСО України передача елітних щенят державній фіскальній службі. Всупереч упередженій думці, що безкоштовно віддають тільки вибраковку, Клуб передав кращих представників породи лабрадор від розплідника Aurinkoinen Koira з міжнародними документами про походження.

Собак передавав представник розплідника Валерій Очеретько. До речі, сам розплідник широко відомий не тільки в Україні, але й за кордоном. Їхні лабрадори неодноразово ставали переможцями і призерами міжнародних виставок.

На офіційній церемонії передачі в обласній організацій були присутні:

  • заступник начальника відділу кінології і ветеринарного забезпечення Департаменту спецпідготовки і кінологічного забезпечення ДФС України Олександр Дворнічен, провідний спеціаліст-кінолог ДФС України, суддя з робочих якостей КСУ Сергій Гайдук, представники Запорізької митниці.
  • з боку запоріжців: голова обласної організації Ігор Павлей, його заступник Юрій Шатало, начальник відділу Василь Лавренюк, керівник Клубу собаківництва Євген Михайлов зі своїми учасниками.

Учасники зустрічі обмінялися інформаційними довідниками та сувенірами.

Керівництво обласної організації і Державної Фіскальної служби України виносять щиру подяку власникам розплідника Наталії та Валерію Очеретько і бажають їм подальшого процвітання та успіхів.

bwd  Лист 1/3  fwd

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.