На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 723
Перегляди: 4558397

На Запоріжжі закінчився місячник ВПР...

Як правило, з наближенням до знаменної дати кількість проведених заходів зростає. От і в передостанні дні місячника ВПР, присвяченого Дню захисника України, згідно Планам свої заходи провели Михайлівська, Кам’янко-Дніпровська та інші районні організації.

Кам’янці (голова РО Анатолій Фролов) змагання зі стрільби провели по-дорослому-стріляли з малокаліберної гвинтівки у тирі місцевої гімназії (голова первинної організації ТСО України Сергій Стригунов) та змагалися на швидкість у розбиранні-збиранні АК. Надав їм велику допомогу в цих змаганнях голова Бердянської міської організації Герман Іотов.

bwd  Лист 1/5  fwd

В Михайлівці первинні організації ТСОУ ВПУ №52 та ЗОШ №3 теж провели змагання з розбирання-збирання АК, а районний СТК (директор Микола Шеховцов) здійснив автопробіг по пам’ятним місцям району.

bwd  Лист 1/2  fwd

А в Запоріжжі студентська молодь області на Великому Лузі та на Хортиці три дні приймала участь у молодіжних змаганнях «Запорозька слава», які організував обласний Центр патріотичного виховання молоді на чолі з директором Мариною Шкондою. Етапи змагань «Пейнтбол», «Переправа» та «Стрільба» забезпечив зі своїми активістами голова Дніпровської районної організації, член Правління ГО «ТСО України» Сергій Токар.

bwd  Лист 1/9  fwd

Свою частку в проведення заходів місячника додала і первинна організація «Співуча ескадрилья» на чолі з Геннадієм Черновим. Вони виступили з програмою з патріотичних пісень до Дня захисника України і перед працівниками ПАТ «Мотор-Січ», і перед вихованцями спецінтернату та біля меморіального комплексу «Переправа».

bwd  Лист 1/3  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.