Сейчас один гость и ни одного пользователя на сайте

Авторизация

Статистика сайта

Посетители: 460
Материалы: 705
Посещений: 3968124

Спільно виховуємо патріотів

27 вересня на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» у Запоріжжі відбулося урочисте відкриття національно-патріотичної акції для студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації «Запорозька Слава». Третій рік поспіль обласний Центр патріотичного виховання молоді спільно з обласною організацією Товариства сприяння обороні України та Всеукраїнською федерацією «Спас» проводять цю акцію на обласному рівні.

В заході прийняли участь представники воїнів АТО та МНС.

Разом з керівництвом області учасників заходу привітав і провідний спеціаліст апарату Правління ГО «ТСО України» Андрій Чечель.

12 команд ВНЗ протягом трьох днів вже на Великому Лузі брали участь у майстер-класах та змаганнях з дисциплін: військово-прикладна смуга, розбирання-збирання АК, інженерна підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, арбалету та луку, пейнтбол, медична допомога, основи козацького бойового мистецтва «Спас», теренова тактична гра «Нічний дозор» та ін.

Частину цих етапів забезпечувала наша команда, яку очолювали Ігор Павлей та Сергій Токар в рамках Місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України та річниці ЗСУ.

Студентська молодь на змаганнях отримала величезний заряд енергії та енергетики від перебування на місцях козацької слави.

bwd  Лист 1/4  fwd

Наш адрес

69057, г. Запорожье
пр. Ленина, 158б
тел.: +38 (061) 233-03-48
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.