На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 724
Перегляди: 4587939

Спільно виховуємо патріотів

27 вересня на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» у Запоріжжі відбулося урочисте відкриття національно-патріотичної акції для студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації «Запорозька Слава». Третій рік поспіль обласний Центр патріотичного виховання молоді спільно з обласною організацією Товариства сприяння обороні України та Всеукраїнською федерацією «Спас» проводять цю акцію на обласному рівні.

В заході прийняли участь представники воїнів АТО та МНС.

Разом з керівництвом області учасників заходу привітав і провідний спеціаліст апарату Правління ГО «ТСО України» Андрій Чечель.

12 команд ВНЗ протягом трьох днів вже на Великому Лузі брали участь у майстер-класах та змаганнях з дисциплін: військово-прикладна смуга, розбирання-збирання АК, інженерна підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, арбалету та луку, пейнтбол, медична допомога, основи козацького бойового мистецтва «Спас», теренова тактична гра «Нічний дозор» та ін.

Частину цих етапів забезпечувала наша команда, яку очолювали Ігор Павлей та Сергій Токар в рамках Місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України та річниці ЗСУ.

Студентська молодь на змаганнях отримала величезний заряд енергії та енергетики від перебування на місцях козацької слави.

bwd  Лист 1/4  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.