На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 724
Перегляди: 4587960

Призовник - 2018 у Запоріжжі

Напередодні Дня захисника України за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно із Запорізькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України на базі військової частини А1978 відбулося відкриття обласного військово-спортивного конкурсу для трудової та студентської молоді «Призовник – 2018».

В урочистому відкритті конкурсу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, керуючий справами апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко та представники Запорізької ОО ТСО України: голова обласної організації Ігор Павлей, начальник відділу освітньої підготовки Сергій Токар, начальник відділу МТЗ і спорту Василь Лавренюк та голова районної організації Володимир Костинський.

- Дуже знаково, що в непрості часи, які сьогодні переживає наша країна, українська молодь не залишається осторонь, а бере активну участь у заходах національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання. З року в рік кількість команд лише зростає. Це свідчить про те, що національний дух українців з кожним роком стає міцнішим. У цих змаганнях немає переможених, всі ви вже переможці - переможці над байдужістю. Ваша життєва позиція є свідченням готовності захищати нашу Україну - зазначив Едуард Гугнін.

Загалом 17 команд працюючої та студентської молоді призивного віку, які навчаються та допущені до служби в лавах Збройних Сил України, отримали нагоду випробувати свій фізичний, духовний та морально-психологічний стан, а також проявити мужність, рішучість та стійкість.

В програмі конкурсу були змагання зі стрільби, спеціалізованого кросу, домедичної допомоги в умовах бойових дій, військово-прикладної естафети, розбирання та збирання зброї, підтягування у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурс стройової пісні.

bwd  Лист 1/3  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.