На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Авторизація

Статистика сайту

Відвідувачі: 460
Статті: 724
Перегляди: 4587868

Підведено підсумки місячника ВПР

У Запорізькій обласній організації Товариства підведені підсумки роботи по проведенні місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого 74-й річниці Великої Перемоги.

В районних та рівних їм організаціях за час місячника пройшли Уроки Пам’яті, зустрічі з ветеранами війн і АТО, прибирання пам’ятників і меморіалів, покладання до них квітів, автопробіги по пам’ятним місцям, Дні відкритих дверей, змагання з водіння тощо.

Непогано попрацювали Михайлівська РО (голова Микола Шеховцов), Приморська РО (голова Дмитро Яковенко), Кам’янко-Дніпровська РО (голова Анатолій Фролов), Токмацька МРО (голова Віталій Майборода).

А в Куйбишевській прифронтовій РО (голова Віктор Кацюба) традиційно до Великодня організували збір і відправку великодніх кошиків та буржуйок для воїнів ООС в м. Авдіївку, співпрацюючи з завідуючею відділом РДА по роботі з воїнами АТО Оленою Бузало.

«Співаюча ескадрилья» нашої організації на чолі з Геннадієм Черновим напередодні свята Перемоги відвідала ветерана Другої Світової, активіста Товариства Миколу Анічина та побувала в селах області з пісенними програмами.

Ми пам’ятаємо!

bwd  Лист 1/3  fwd

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.