Розділ патріотизм

Патріотичне виховання членів Товариства, пропаганда серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни - є пріоритетним напрямком статутної діяльності ТСО України.

Ця задача реалізується як самостійний напрям за своїм змістом, формами і методами виховної роботи, так і в комплексі з виконанням інших завдань, як допризовна підготовка учнівської молоді, підготовка призовників до військової служби, освітня діяльність з підготовки робітничих кадрів масових технічних професій, розвиток технічних і прикладних видів спорту та інше. Патріотична спрямованість є серцевиною статутних завдань і всієї практичної діяльності ТСО України.

Правовою основою цієї діяльності - є положення Конституції і законів України з оборонних питань, де функція патріотичного виховання взагалі, зокрема військово-патріотичного виховання, визначається як складова частина підготовки громадян до захисту державної незалежності і суверенітету України.

Плакат

Головний Зміст, принципи, напрями, форми и методи патріотичного виховання візначає "Концепція допрізовної подготовки и військово-патріотичного виховання молоді" , схвалена Указом Президента України 25.10.2002 р. № 948/2002.

Головний зміст, принципи, напрямки, форми і методи патріотичного виховання визначає "Концепція допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді" , схвалена Указом Президента України 25.10.2002 р № 948 / 2002.

Виходячи з вимог законодавчих та нормативно-правових актів України, комітети і організації Товариства використовують багатий досвід і різноманітний арсенал форм і методів військово-патріотичної роботи для формування у молоді почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей , для формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до військової служби і захисту Вітчизни, на практичне оволодіння знаннями з військово-технічних спеціальностей, досягнення відповідного рівня фізичної та морально-психологічної підготовки.

В патріотичній роботі з молоддю організації Товариства широко використовують як традиційні форми і методи, так і ті які народжує сучасне життя. При цьому враховуються регіональні умови, традиції населення і т.п ..

Серед них можна назвати такі:

  • Місячники оборонно-масової роботи, присвячені Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, річниці Збройних Сил України, інших знаменних дат в історії оборонного Товариства. Так, в місячнику в честь Великої Перемоги в 2007 р взяли участь 12865 організацій, які провели 16223 масових заходів за участю 1 млн. 243 тис. Чоловік.
  • Участь організацій Товариства в таких всеукраїнських акціях, як «Ветерани - молодь - майбутнє», «Пам'ятаємо минуле заради майбутнього» і т.п ..
  • Автопробіги місцями бойової слави, екскурсії в музеї;
  • Військово-патріотичні ігри і спартакіади типу "А-нумо, хлопці", "Козацькі забави" і т.д.;
  • Гуманітарна підготовка з курсантами навчальних закладів та ДПЮ в школах;
  • Заняття в Клубах "Майбутній воїн», «Козачата», «Пластуни», «Юний моряк, десантник» і т.д.;
  • Тематичні вечори, уроки мужності, зустрічі з ветеранами війни, ВС і ТСО України.

Наша адреса

69057, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 158б
+38 (061) 233-03-48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.